סדרת

המנהיגים הגדולים

לרגל השקת ביבי: סיפור חיי, מארז מיוחד וחגיגי הכולל את הביוגרפיות הסוחפות ומעוררות ההשראה של המנהיגים הגדולים שעיצבו את העולם בו אנו חיים. רכשו במבצע מיוחד וקבלו את נתניהו, צ'רצ'יל, תאצ'ר ורייגן על מדף אחד.

לרכישה

בנימין נתניהוביבי: סיפור חיי

"נולדתי שנה אחרי הקמת המדינה. כלוחם, מפקד ומדינאי הקדשתי את חיי למאבק בכוחות שביקשו להשמידנו ולעשיית שלום עם אלו שהושיטו לנו יד."

"בסיפור חיי שזורים יגון ושמחה, כישלון והצלחה, לקחים שלמדתי ואנשים שאהבתי. הסיפור האישי שלי כרוך בסיפור תקומתו של עמנו. הוכחנו שעם אמונה ונחישות ניתן לגבור על כל מכשול ולהבטיח עתיד מזהיר למדינתנו".

"אני נרגש לחלוק עמכם את סיפורי בתקווה שהפסגות, התלאות והתובנות שאספתי לאורך הדרך יספקו השראה לכל המבקשים לחיות חיים בעלי משמעות".

חנות הספרים

399 ש״ח


במקום 1,190 ש״ח

מנוי שיבולת+סדרת המנהיגים

ספריית שיבולת מובילה את השיח הלאומי עם עשרות ספרים פורצי דרך. אלפי המנויים שלנו מקבלים חמש פעמים בשנה חבילה רעיונית, בה שני ספרים ממיטב ההגות העולמית.

ועכשיו מבצע מיוחד: עשו מנוי לספריית שיבולת במחיר מיוחד, וקבלו את סדרת "המנהיגים הגדולים" במתנה!


199 ש״ח


במקום 483 ש״ח

מומלצי נתניהו+ביבי: סיפור חיי

רוצים לחשוב כמו נתניהו? תתחילו מהספרים שהוא המליץ עליהם: הסדנה להנדסת תודעה שחושף כל מה שהתקשורת מנסה להסתיר, האינטלקטואלים והשוק - אחד מספרי היסוד של הכלכלה המודרנית ו היסטוריה של היהודים ספרו הקלאסי של פול ג'ונסון שייקח אתכם למסע מופלא בתולדותיו של העם המעניין ביותר בעולם.


99 ש״ח


במקום 128 ש״ח

ביבי: סיפור חיי

ביצירה קולחת, רבת עוצמה ואישית, נחשפת - לראשונה בגוף ראשון - דמותו האדם שהשפיע יותר מכל על עיצוב דמותה של ישראל בעשורים האחרונים. בכנות מדויקת ונוגעת ללב מוליך נתניהו את הקורא בין פעילותו המדינית בחזית ההסברה הישראלית ועד הסודות, התובנות ומאחורי הקלעים של הרגעים הגדולים בהם שימש כאחד המנהיגים הגדולים של העם היהודי בעת החדשה.


949 ש״ח


במקום 1,590 ש״ח

עשרה עותקים של "ביבי: סיפור חיי"

רכשו עכשיו 10 עותקים מספרו החדש של בנימין נתניהו במחיר חד פעמי. העניקו למשפחה, לחברים או לשותפים מהעבודה מתנה שהם לא ישכחו!