"הצטרפות שלכם לשיבולת מחזקת את התחיה של כל המחנה הלאומי"

אראל סג"ל

אראל סג"ל הוא עיתונאי, מגיש ופובלציסט

אני מדבר אליכם כרגע אל הלב ואל הנשמה. אלינו, אל מי שצריכים את כלי הנשק הכי חשוב במאבק על הרעיונות - וזה ידע. כפי שמסביר בן שפירו באחד הספרים שהוציאה שיבולת ב-2019, "השמאל נלחם על הרעיונות שלו בשקרים".


זו האמת וצריך לאמר אותה. הם משתמשים בבריונות, בהדרה, בניסיון לסתום פיות. והדרך היחידה לעמוד במאבק הזה, מלבד כמובן להרים את הראש גבוה ולא להיבהל, היא להביא כל הזמן רעיונות משלנו. 

להביא את האמת כמו שהיא, עם העובדות, עם הראיות, מנומקת. וזה מה שכל אחד מאיתנו צריך לדעת לעשות וכדי שזה יקרה - אתם צריכים לקרוא את הספרים של שיבולת. 

זה לא עולה הרבה כסף, וכשמצטרפים משקיעים לא רק בעתיד האישי, אלא גם בעתיד הלאומי. עד עכשיו מה שהיה בעוכרנו הוא שלא הצלחנו לייצר רעיונות ולא הצלחנו להסביר אותם נכון. וזה מה שהיום אנחנו משנים. ולכן היום הרנסנס הרעיוני נמצא בימין ולא בשמאל, שקפא על שמריו. 

התיקון עולם שלכם עולה לכם פחות משתי ארוחות בחוץ. ואז אתם מקבלים את מיטב ההוגים, את מיטב הדעות של המחשבה הימנית והשמרנית המודרנית, וגם הפחות מודרנית. 

בקיצור, אל תבכו אחר כך שאנחנו מפסידים בזירה הרעיונית. פשוט תעשו מנוי לשיבולת. זה לא יקר, וכשאתם מצטרפים אתם מחזקים את כל התחיה הרעיונית של הימין הלאומי והשמרני בישראל.